ZL family

ZL Production s.r.o.

IČO: 26398443
DIČ: CZ26398443
BÚ: RB (Ebanka), 2172635001/5500

Zapsáno: Krajský soud v Plzni, odd. C, složka 17733

Sídlo: Brojova 16, 32300 Plzeň

 

Sklad: Kampelíkova 758/4, Hradec Králové

 

Náš tým

Jan Lippert
Jan Lippert

CEO
for phone contact
here is Denisa for you
info@zlproduction.cz

Jana Lippertová
Jana Lippertová

OFFICE
production
+420 777 236 440
agentura@zlproduction.cz

David Šteiniger
David Šteiniger

TECHNICAL
project manager
+420 737 300 845
david@zlproduction.cz

Tereza Uchytilová
Tereza Uchytilová

OFFICE 
eshop, merchandise
+420 739 165 950
terka@zlproduction.cz

Denisa Beránková
Denisa Beránková

OFFICE
production
+420 728 038 723
office@zlproduction.cz

Lukáš Starý
Lukáš Starý

LOGISTIC
warehouse, transport
+420 723 659 473
produkce@zlproduction.cz

Vítek Florian
Vítek Florian

BOOKING
tour management
+420 603 227 243
vitek@zlproduction.cz

David Holec
David Holec

BOOKING
tour management
+420 773 552 424
pastak@zlproduction.cz

Vít Mejzlík
Vít Mejzlík

RIGGING 
head rigger
+420 739 227 614
vita@zlproduction.cz

Ing. Petr Zavřel
Ing. Petr Zavřel

SOUND
system engineer
+420 606 392 497
zavrel@zlproduction.cz

Tomáš Zýka
Tomáš Zýka

SOUND
engineer PA, FOH
+420 606 706 086
tomas@zlproduction.cz

Jiří Polanský
Jiří Polanský

SOUND
FOH engineer
+420 602 544 610
jiri.polansky@zlproduction.cz

Martin Lehoszik
Martin Lehoszik

SOUND
FOH engineer
+420 603 986 111
lehosik@zlproduction.cz

Petr Nezkusil
Petr Nezkusil

SOUND
MON engineer
+420 777 621 800
zvuk@zlproduction.cz

Rasťo Bumbala
Rasťo Bumbala

SOUND
MON engineer
+421 903 158 297
rasto@zlproduction.cz

Pavel Stein
Pavel Stein

SOUND
sound technic
+420 723 299 362
stein@zlproduction.cz

Ivo Šindelář
Ivo Šindelář

SOUND
sound technic
+420 722 445 235
ivo@zlproduction.cz

Matěj Klíma
Matěj Klíma

SOUND
sound technic
+420 775 984 559
matej@zlproduction.cz

Vojtěch Krpel
Vojtěch Krpel

SOUND
sound technic
+420 608 850 577
krpel@zlproduction.cz

Josef Bouška
Josef Bouška

SOUND
warehouse mngmt
+420 728 232 844
sklad@zlproduction.cz

Martin Pařízek
Martin Pařízek

STAGE
technic
+420 731 288 299
parez@zlproduction.cz

Jiří Rouček
Jiří Rouček

LIGHTS
light designer
+420 602 632 228
technika@zlproduction.cz

Stanislav Zemek
Stanislav Zemek

LIGHTS
light operator
+420 721 478 119
standa@zlproduction.cz

Vojtěch Toman
Vojtěch Toman

LIGHTS
light operator
+420 607 062 586
vojta@zlproduction.cz

Jakub Kyncl
Jakub Kyncl

LIGHTS
light operator
+420 608 135 606
jakub@zlproduction.cz

Matuš Pěnička
Matuš Pěnička

LIGHTS
light operator
+420 704 816 788
matus@zlproduction.cz

Ondřej Klemš
Ondřej Klemš

LIGHTS
light operator
+420 606 250 065
klems@zlproduction.cz

Petr Benada
Petr Benada

LIGHTS
light operator
+420 603 476 645
benada@zlproduction.cz

Patrik Štěrba
Patrik Štěrba

LIGHTS
light operator
+420 739 551 517
patas@zlproduction.cz

Petr Návara
Petr Návara

VIDEO
led technic 
+420 607 980 546
navy@zlproduction.cz

Michal Krause
Michal Krause

VIDEO
camera, cut
+420 604 389 331
kamery@zlproduction.cz

Ivo Klímek
Ivo Klímek

VIDEO
led technic
+420 607 980 546
ivo.klimek@gmail.com

Matěj Guniš
Matěj Guniš

VIDEO
led technic
+420 601 530 294
gunny@zlproduction.cz

Jamal Jeff
Jamal Jeff

VIDEO
led technic
+420 735 040 360
jamaljeff@seznam.cz

Petr Choura
Petr Choura

ARTIST SERVICE
stage management
+420 602 211 324
choura@zlproduction.cz

Jakub Zelenka
Jakub Zelenka

ARTIST SERVICE
stage management
+420 734 711 701
kuba@zlproduction.cz

Ivana Jirsová
Ivana Jirsová

PRODUCTION 
events
+420602151143
ivana@zlproduction.cz

Bára Siňorová
Bára Siňorová

PRODUCTION 
events
+420 604 709 118
bara@zlproduction.cz

Jiří Sojka
Jiří Sojka

PRODUCTION
events, catering
+420 603 262 178
sojka@zlproduction.cz

Radek Pavlík
Radek Pavlík

ARTIST SERVICE
photographer
+420 607 862 382
foto@zlproduction.cz

Napište nám

Items marked * must be filled.

Main references

majales.png
technika logo
reference_krystof.png
tmobile.png
Rock for People
All references